Top
Sherpa Mallorca

SHERPA SECRETS OF MALLORCA FİRMA TANITIM

İş kadını Gamze Karslıgil, 2004 yılında geldiği Mayorka adasında küçük bir atölye açarak Sherpa’yı kurdu. Daha sonra fuarlara katılarak hazır ürün alım satımı yapan Karslıgil, 2004 yılından itibaren birçok ülkeye, kendi tasarımları olan takı ve doğal taşları ihraç etmeye başladı. Ardından, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen taleplerin artmasıyla markalaşmaya giderek, 2014 yılında “SHERPA” (Secrets of Mallorca) markasıyla ürünlerini Türkiye ve yurt dışında birçok ülkeye satmaya başladı. İncileriyle ünlü Mayorka Adasında yer alan atölyede doğal taşlar, Sherpa kalitesiyle özel olarak işlenerek dünyaya satılıyor. Ayrıca; kadınların zevklerine göre özel siparişler de tasarlanıyor.

Sherpa Mallorca

HEDEF

Türkiye ve yurt dışında tanınmayı hedefleyen Sherpa, eşsiz takılarını tüm kadınlarla buluşturacak. Şirket; Türkiye, İngiltere, İsviçre, İtalya, Almanya ve Amerika’da mağazalar zinciri açmayı hedefliyor. Sherpa ürünleri, başta İspanya ve Mayorka Adaları olmak üzere, Amerika, Almanya, Fransa, İngiltere, İsviçre, Barbados ve birçok İskandinav ülkesine gönderiliyor.
Sherpa Mallorca

ÜRÜNLER

Sherpa markası adı altında; kolye, bilezik, yüzük, kol düğmesi ve doğal taşlar başta olmak üzere her türlü özel tasarım ürünleri yer alıyor.

v

Ürünlerimizin içeriği incileriyle ünlü Mallorca Adasında yer alan atölyede doğal taşlar, Sherpa kalitesiyle işlenmektedir.